Branch "Center of Transport Service "Liski" of the Joint Stock Company "Ukrainian Railways"

Новости

Організація курсування регулярного контейнерного поїзду за маршрутом ст. Чорноморська (ТІС) – ст. Київ-Ліски – ст. Чорноморська

На 31 січня 2018 року заплановане урочисте відправлення першого рейсу повноскладового контейнерного поїзда зі ст. Київ-Ліски в рамках проекту з організації на території України комплексного сервісу по доставці вантажів в контейнерах безпосередньо до одержувача за схемою «від дверей до дверей», в межах глобальної системи доставки вантажів компанії MAERSK.

    Філія «ЦТС «Ліски» в рамках покладених на неї обов’язків постійно проводить кропітку та наполегливу роботу по залученню додаткових обсягів перевезень вантажів в контейнерах та організації маршрутних контейнерних поїздів. Тому, починаючи з липня 2017 року велись активні переговори з керівництвом та фахівцями MAERSK Україна стосовно організації курсування регулярного щотижневого контейнерного поїзду за маршрутом ст. Чорноморська (ТІС) – ст. Київ-Ліски – ст. Чорноморська (ТІС). Розроблено схему, згідно якої доставку контейнерів з усього світу морськими суднами до порту Південний (Термінал ТІС) та комплекс операцій по обробці контейнерів в порту (зняття з борта судна, документальне оформлення контейнерів, навантаження на фітингові платформи) – здійснює ТОВ «ТІС Контейнерний термінал», як головний агент MAERSK LINE в Україні. А перевезення в складі контейнерного поїзду за маршрутом ст.Чорноморська (ТІС) – ст. Київ-Ліски – ст.Чорноморська (ТІС) та термінальну обробку контейнерів на терміналі станції Київ-Ліски забезпечує Філія ЦТС «Ліски» спільно з ПАТ «Укрзалізниця».

       Філія «ЦТС «Ліски» запрошує всіх бажаючих прийняти участь у відправленні першого рейсу нового контейнерного потягу, який в майбутньому стане взірцем надійних партнерських відносин та ще однією сходинкою в економічному зростанні підприємств і нашої держави в цілому.