Branch "Center of Transport Service "Liski" of the Joint Stock Company "Ukrainian Railways"

Новости

Найближчими місяцями Укрзалізниця може організувати кілька нових контейнерних поїздів

  «Укрзалізниця зарекомендувала себе як надійний партнер з перевезень, як результат, спостерігаємо неабиякий інтерес до себе з боку європейських перевізників та  інтермодальних операторів щодо створення регулярних контейнерних поїздів у Європу. Наразі ведемо переговори з компанією IPC Business UG, яка висловила готовність упродовж найближчих місяців організувати спільно з нами регулярний контейнерний поїзд Київ-Лейпциг», -  розповів голова правління Укрзалізниці.

  Також, великий інтерес до Укрзалізниці з боку китайських вантажовласників і перевізників. Було розглянуто низку проектів зі збільшення перевезень із Китаю як в Україну, так і транзитом по Україні до країн ЄС. Зокрема, китайська асоціація CCTA і Chengdu International Railway Service Co.,Ltd підтвердили готовність організувати поїзд з Китаю до Польщі з поверненням за маршрутом ТМТМ вже в липні цього року.

     Крім того, делегація Укрзалізниці, яку очолює її керівник, провела зустрічі з представниками компаній DB Cargo (Німеччина), Rail Cargo (Австрія), COSCO Shipping (Китай), LTE (Австрія), CAG Logistic (Туреччина), Литовських та Азербайджанських залізниць.

    «Під час зустрічей обговорювалися спільні проекти зі створення комплексних продуктів з організації контейнерних поїздів із України до основних терміналів Європи, створення регулярних фідерних ліній Чорним морем для стикування вже наявних регулярних контейнерних поїздів у порти України з аналогічними сервісами у Грузії та Азербайджані з подальшим виходом на країни Середньої Азії і Китай», - розповів про основні теми проведених переговорів Євген Кравцов.

Інформація прес-служби АТ «Укрзалізниця»