Филиал "Центр транспортного сервиса "Лиски" акционерного общества "Украинская железная дорога

Новости

Представники Філіі «Центр транспортного сервісу «Ліски» взяли участь у виставці «Інтер-ТРАНСПОРТ» в Одесі

     31 травня - 2 червня 2017 року представники Філіі «Центр транспортного сервісу «Ліски» у складі делегаціі ПАТ «Укрзалізниця» представили свої послуги на виставці «Інтер-ТРАНСПОРТ», на території виставкового комплексу Одеського морського порту.


     Захід пройшов у рамках 16-го міжнародного транспортного тижня в Одесі. Очолював офіційну делегацію ПАТ «Укрзалізниця» директор департаменту маркетингу і реклами Рафал Раставіцкі, а до її складу увійшли також фахівці інших філій ПАТ «Укрзалізниця». Вже в перший день виставки представники Укрзалізниці провели понад 20 ділових зустрічей – відвідувачі стенду цікавилися транспортними та транзитними можливостями Укрзалізниці.

     Для представників іноземних компаній актуальною є інформація щодо рівня діючих тарифів та особливості перевезення залізничним транспортом конкретних видів вантажів, що підтверджує доцільність участі Укрзалізниці в спеціалізованих транспортно-логістичних виставках.

     Виставка пройшла під девізом «Діалог. Довіра. Дія». На її майданчику відбулася традиційна зустріч транспортної інтелігенції країн СНД і зарубіжжя – партнерів, друзів, керівників транспортної галузі та вантажовласників зі споживачами транспортних послуг.

     За час роботи виставки було зареєстровано понад 1000 відвідувачів - фахівців з 20 країн (Австрія, Азербайджан, Білорусь, Великобританія, Німеччина, Греція, Грузія, Єгипет, Казахстан, Кіпр, Китай, Латвія, Литва, Молдова, Нідерланди, Польща, Румунія, Туреччина, Україна, Естонія). З них керівники та менеджери верхньої ланки становлять 63%, фахівці середньої ланки – 24%, науково-технічні співробітники – 13%.

 

                                  Інформація від прес-служби ПАТ «Укрзалізниця»