Филиал "Центр транспортного сервиса "Лиски" акционерного общества "Украинская железная дорога

Новости

В Одесі експерти обговорили перспективи перевезень контейнерним поїздом «ZUBR»

       30-31 травня 2017 року в рамках проведення Міжнародного транспортного тижня, в Одесі відбулася нарада з питань курсування контейнерного поїзда «ZUBR» в напрямку Балтійське море - Чорне море.

       У заході взяли участь делегати від України, Білорусі, Латвії, Естонії та Молдови. Українську сторону представили директор Департаменту комерційної роботи ПАТ «Укрзалізниця» Юрій Меркулов, начальник служби комерційної роботи та маркетингу регіональної філії «Одеська залізниця» УЗ Володимир Масло, керівники Департаменту міжнародного співробітництва ПАТ «Укрзалізниця» та інші.

      Під час зустрічі учасники наради підбили підсумки роботи за 2016 року і 4 місяці поточного року, розглянули тенденції, які спостерігаються на ринку вантажоперевезень, приділили увагу розширенню географії курсування поїзда «ZUBR», а саме участь у проекті адміністрацій залізниць Грузії і Азербайджану. Також делегації обговорили тарифні умови, які не змінювалися з моменту старту проекту в 2009 р.

       Всі підсумки переговорів і пропозиції дводенної наради з питання курсування контейнерного поїзда «ZUBR» внесено до фінального протоколу зустрічі.

       Додамо, що у 2016 році по території України в складі поїзду «ZUBR» перевезено 1499 контейнерів, що на 31% більше за рік раніше. Основна номенклатура вантажів, які перевозяться з території України в складі даного поїзда, це феросплави призначенням на станції Латвії.

 

 

                                      Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»