Філія "Центр транспортного сервісу "Ліски" акціонерного товариства "Українська залізниця"

Новости

Укрзалізниця бере участь у виставці TRANSCASPIAN, що проходить у Баку

Укрзалізниця бере участь у TRANSCASPIAN – 16-й Каспійській міжнародній виставці «Транспорт, транзит і логістика», що проходить в Азербайджані. 26 квітня 2017 року товариство в рамках виставки представило свій стенд у Баку Експо Центр. На відкритті корпоративного стенду компанії були присутні офіційні делегації Міністерства транспорту, комунікацій та високих технологій Республіки Азербайджан, Міністерства інфраструктури України, представники посольства України в Азербайджані та представники торгової місії.

 

На виставці товариство представляють фахівці філій ПАТ «Укрзалізниця» «Центру транспортної логістики», «Центр транспортного сервісу «Ліски» та департаменту маркетингу і реклами. Вже в перший день виставки представники Укрзалізниці провели понад 30 ділових зустрічей. Відвідувачі стенду проявили значний інтерес до транспортних можливостей Укрзалізниці, а також транзитних маршрутів як з Європи в Азію, так і в зворотному напрямках. Нагадаємо, на початку квітня Укрзалізниця стала повноправним членом Міжнародної асоціації «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут». Наразі компанія активно працює над узгодженням та встановленням конкурентного уніфікованого тарифу, що дозволить перевезення за маршрутом Шовкового шляху зробити вигідними для клієнтів залізниці. Адже в першу чергу постачальники зацікавлені в тому, щоб якнайшвидше доставляти товари та заощаджувати на транспортуванні.

Окрім цього, представники іноземних компаній цікавилися рівнем діючих тарифів і особливостями перевезення залізничним транспортом конкретних видів вантажів, що підтверджує доцільність участі Укрзалізниці в спеціалізованих транспортно-логістичних виставках.

 

Довідка 

Каспійська Міжнародна виставка «Транспорт, транзит і логістика» розпочалася 26 квітня та триватиме по 28 квітня в Баку Експо Центрі. Це одна з провідних транспортних подій Каспійського регіону, що збирає на своєму майданчику як ключові державні транспортні структури, так і комерційні організації в галузі залізничного сектору, морської індустрії, авіації, комерційного транспорту та транспортно-логістичних послуг. 

Виставка представить широкий спектр продукції й послуг транспортної галузі: перевезення морським і залізничним транспортом, локомотиви, пасажирські та вантажні вагони, ремонт рухомого складу, обладнання та комплектуючі для залізничного транспорту, суднобудування й судноремонт, морські порти та портові послуги, комплектуючі для комерційного транспорту й інші напрямки.

У виставці поряд з комерційними компаніями беруть участь і державні транспортні структури, зокрема Азербайджанські залізниці, Бакинський міжнародний торговий порт, Азербайджанське каспійське морське пароплавство, Державна морська адміністрація Азербайджанської Республіки.

 

 

http://www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/page-3/449224/