Філія "Центр транспортного сервісу "Ліски" акціонерного товариства "Українська залізниця"

Про компанію

Без имени
Untitled 1

         З метою розвитку контейнерної системи в Україні, розширення сфери діяльності залізничного транспорту України на внутрішньому і зовнішньому ринках, надання транспортних, експедиційних та інших послуг, регулювання парка контейнерів та фітингових платформ, а також утримання їх в технічно справному стані наказом Міністерства транспорту України від 11.05. 1995 № 189 / 1 створена Філія Центр транспортного сервісу «Ліски» акціонерного товариства "Українська залізниця" (ЦТС «Ліски»). ЦТС «Ліски» є структурним підрозділом Державної адміністрації залізничного транспорту України.

       На сьогоднішній день Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця" є безсумнівним лідером у сфері організації залізничних та інтермодальних перевезень транзитних та експортно-імпортних вантажів у контейнерах. Позитивний досвід професіоналів створює умови для доставки вантажів у будь-якому напрямку, поєднуючи функціональний потенціал залізничного, автомобільного та морського транспорту.

     У сферу діяльності Центру «Ліски» входять організація перевезень вантажів в універсальних 20 та 40 - футових контейнерах, танк-контейнерах, рефрижераторних контейнерах та експедирування будь-яких вантажів залізничним та іншими видами транспорту.

     Центр має надійні та стабільні договірні відносини з провідними експедиторськими організаціями СНД та Європи, що дозволяє здійснювати комплексне транспортно-експедиційне обслуговування вантажів клієнтів з доставкою вантажу за схемою "від дверей до дверей» по території країн СНД, Балтії та Європи.


     Центр "Ліски" єдине в Україні підприємство з ремонту контейнерів, визнане Регістром судоплавства України – членом Асоціації Органів Технічного Нагляду і Класифікації.
(Свідоцтво №СВ 32-3-0110-12 від 27.01.2012)

     Високий ступінь довіри у взаємовідносинах з постійними партнерами, дозволяє оперативно вирішувати технологічні та фінансові питання, що виникають в процесі перевезень вантажів.