Branch "Center of Transport Service "Liski" of the Joint Stock Company "Ukrainian Railways"

Новости

Укрзалізниця розширює географію міжнародних контейнерних перевезень

Укрзалізниця завершує переговори щодо підписання договорів про контейнерні перевезення у Європу та Азію. Про це повідомив виконавчий директор філії «ЦТС «Ліски» Едвін Берзиньш.

Підприємство обговорює можливість здійснення транзитних контейнерних перевезень за маршрутом Китай – ЄС через територію України. Оператором виступатиме філія «ЦТС «Ліски» АТ «Укрзалізниця».

На фінальному етапі – переговори щодо підписання довгострокових угод про надання послуг з компаніями DHL, PKP Cargo Connect і BTLC Germany. Домовленість із DHL передбачає перевезення контейнерних вантажів всією територією України з наданням комплексу послуг «під ключ» на терміналах філії «ЦТС «Ліски».

Разом із PKP Cargo Connect здійснюватимуться перевезення контейнерних поїздів із/на станцій залізниць України на станції Польщі з подальшим перевезенням одержувачам по всій території ЄС. Домовленість із BTLC Germany передбачає перевезення вантажів у сполученні Китай – Україна/ЄС і в зворотному напрямку.

«Україна займає стратегічно важливу позицію на транспортних шляхах між Європою й Азією. Раніше цей потенціал майже не використовувався. Тому зараз один із пріоритетів керівництва Укрзалізниці – розкрити можливості залізничних транспортних шляхів України та разом з партнерами зі Сходу і Заходу налагодити взаємовигідну систему міжнародних контейнерних перевезень», - сказав Едвін Берзиньш.

Нагадаємо, Укрзалізниця планує перевозити 1 млн тонн вантажів щодобово вже у 2020 році. Про це раніше повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак. Нове керівництво Укрзалізниці розробило план збільшення обсягів перевезення вантажів. Попри економічну кризу та обмеження, які виникли через розповсюдження COVID-19, Укрзалізниця вже навантажила за добу понад 800 тис. тонн, що майже відповідає показникам 2019 року.