Branch "Center of Transport Service "Liski" of the Joint Stock Company "Ukrainian Railways"

Новости

Коли час – найбільша цінність: в Києві почав роботу новий митний хаб

Починаємо тиждень з хороших новин: в столиці почав роботу новий пост митного контролю «Ліски», розташований на території «ЦТС «Ліски» АТ «Укрзалізниця»». Він дозволить клієнтам компанії отримати максимальний пакет послуг та оперативний сервіс в одному місці.

«Кожна хвилина у бізнесі минає швидше, ніж звичайна. Час – це найбільша цінність для наших клієнтів. Тому я радий повідомити, що на території «Ліски» відкрито новий митний хаб, який дозволить їм заощадити свій власний бізнес-час – коментує виконавчий директор філії «ЦТС «Ліски» Едвін Берзиньш. – Відтепер наші клієнти зможуть швидко та комплексно вирішити всі питання, пов’язані з процедурою митного оформлення вантажів».

Нагадуємо: «ЦТС «Ліски» надає широкий спектр послуг, серед яких – експедирування вантажів, перевезення вантажів в складі контейнерних поїздів, контрейлерні перевезення, митні та термінальні послуги, послуги транспортної та складської логістики тощо.

Філія «ЦТС« Ліски» АТ« Укрзалізниця» – безумовний лідер в сфері організації транзитних і експортно-імпортних вантажів в контейнерах. Нова досвідчена команда філії під керівництвом Едвіна Берзиньша створює всі умови для доставки вантажів в будь-якому напрямку, поєднуючи потужний потенціал автомобільного залізничного і морського транспорту.

Головна філія знаходиться в Києві; відділення успішно працюють в Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах на територіях залізничних станцій, де функціонують вантажні митні комплекси. На інших станціях обробка митних вантажів здійснюється у постійно діючих зонах митного контролю. Всі структурні відділення «ЦТС «Ліски» мають розвинене складське господарство для зберігання товарів.

Детальну інформацію з приводу роботи нового митного посту можна отримати за телефоном +38 (044) 465-27-24.

Щоб бути в курсі оперативної та корисної інформації, долучайтесь до нашої спільноти у мережі Facebook https://www.facebook.com/liski.com.ua