Філія "Центр транспортного сервісу "Ліски" акціонерного товариства "Українська залізниця"

Філії

Одеське відділення філії

Одеське відділення філії знаходиться за адресою:
67665, Одеська обл., Біляївський р-н, селище Усатове, вул. Залізничників, 14
Електронна адреса: liski-od@liski.com.ua


     Одеське відділення ЦТС «Ліски» представляє з себе великий термінал, що є спеціалізованою зоною, де проводяться всі операції з приймання і відправлення вантажів, у тому числі митний, прикордонний та інші види контролю експортно-імпортних вантажів, що прибувають по залізниці та автотранспортом з України, країн СНД, а так само з портів Одеського регіону. На території Підприємства розташована ж.д. станція Одеса-Ліски Одеської залізниці, що має власні залізничні колії, локомотиви, вагонні і автомобільні ваги, автонавантажувачі. Тут проводяться всі операції з навантаження-розвантаження вантажів.
     На території терміналу розташовані:
             - Контейнерні майданчики, з можливістю одноразового зберігання 3000 контейнерів (ТЕU), обладнаний електрокозловими кранами вантажопідйомністю до 40 тн і кранами на пневмоходу «КС 5363», для обробки 20-футових і 40-футових контейнерів;
             - Критий склад загальною площею 8640 м2., Куди підведені залізничні колії;
             - Підвищений шлях і майданчик для перевалки і зберігання сипучих вантажів.
     Термінал пропонує комплексні послуги з обробки контейнерних вантажів. Усі вантажні об'єкти терміналу мають можливість одночасного обслуговування залізничних і автомобільних транспортних засобів, обладнані під'їзними шляхами та автомобільними рампами.
     На терміналі працює 9 навантажувачів вантажопідйомністю 1,5 - 3 тн японського виробництва (KDMATSU).
     Відділенням надається широкий спектр послуг з обробки та накопичення експортних вантажів на ст. Одеса-Ліски Одеської залізниці в контейнерах, для подальшого їх транспортування в Одеський Морський Торговий Порт (ОМТП).
     З Одеського Порта контейнера з імпортним вантажем надходять на ст. Одеса-Ліски, згідно зі спрощеною технологічною схемою, яка розроблена для організації процедури вивезення контейнерів з ОМТП залізничним транспортом в пункт контролю «Ліски» (без оформлення ПП і ПД), що знижує собівартість комплексної обробки вантажів.

КонтактиВідділення знаходиться за адресою:
67665, Одеська обл., Біляївський р-н, селище Усатове, вул. Залізничників, 14

детальніше